Kryształki wody EMOTO

Japończyk Masaru Emoto pokazał w swoich doświadczeniach, że woda po zamrożeniu przybiera różne formy krystaliczne. Pobierał próbki wody, następnie zamrażał je, po czym wkładał pod mikroskop i fotografował je w stanie zamrożenia, kiedy woda przybierała różne formy krystaliczne. Okazało się, że kształt form krystalicznych zależał od kilku czynników.

Święta geometria w kosmetyce

Złoty podział wykorzystuje się często w estetycznych, proporcjonalnych kompozycjach architektonicznych, malarskich, fotograficznych, itp. Znany był już w starożytności i przypisywano mu wyjątkowe walory estetyczne. Stosowano go np. w planach budowli na Akropolu.

Naturalne wspomaganie leczenia nowotworów – witamina b17

Wartość odżywcza produktów staje się co raz uboższa a pewne witaminy które niegdyś stanowiły podstawowy składnik diety, dziś nie występują w niej wcale. Jedną z takich witamin jest witamina B17,która według badań przeprowadzanych przez co raz większe rzesze wybitnych i szanowanych lekarzy na całym świecie, może zostać użyta do niszczenia komórek rakowych.

Dermonaprawcza siła witaminy U

Niezwykłe, lecznicze właściwości witaminy U były wykorzystywane już wtedy, gdy nikt nie wiedział jeszcze o jej istnieniu. Zawarta w liściach kapusty znalazła szerokie zastosowanie w medycynie ludowej. Potrzebne było prawie 50 lat badań, by opracować taką jej postać, która sprawdzi się w farmakologii i medycynie. W XXI wieku witamina U zrewolucjonizowała również kosmetologię!

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych