Pomagamy każdemu odzyskać naturalne piękno i zdrowie oraz uwolnić się od skutków niszczącego wpływu przepełnionych chemią: środowiska, kosmetyków i pożywienia.

W Botanique kultywujemy rodzinne tradycje i wartości. Nasi przodkowie od zawsze doceniali siłę i bogactwo natury w utrzymaniu zdrowia i piękna; zbierali zioła i wytwarzali zdrowotne nalewki, a takżę przejawiali zainteresowanie pradawnymi formami leczenia, znanymi od wieków na Dalekim Wschodzie.

W naturalny sposób przejmujemy to "dziedzictwo", lecz idziemy kilka kroków dalej wzbogacajac je o najnowsze osiągnięcia z wielu dziedzin:

  • ziołolecznictwa,
  • fizyki kwantowej,
  • biologii molekularnej,
  • chemii organicznej,
oraz innych dziedzin nauki często nieuznawanych jeszcze przez oficjalny świat naukowy - jednak sprawdzonych i bardzo skutecznych w działaniu.

Pomysł stworzenia firmy Botanique zrodził się 4 lata temu, jako odpowiedź na coraz większe zainteresowanie produktami naturalnymi, wolnymi od tak zwanej "chemii", konserwantów oraz szkodliwych metali ciężkich.

Pogłębiająca się toksykacja środowiska i naszej żywności, która zawiera coraz więcej metali ciężkich i konserwantów, jest przyczyną narastającej fali uczuleń, alergii i chorób cywilizacyjnych.

Tradycyjna medycyna staje się coraz bardziej bezradna; lekarze nie potrafią wyjaśnić przyczyn coraz większej ilości chorób - a jednak próbują je leczyć swoimi zwykłymi medykamentami. Niestety, z coraz mniejszą skutecznością. Do opinii publicznej powoli dociera między innymi informacja o zanikającej skuteczności antybiotyków, będących jedynym lekarstwem w przypadkach ciężkich chorób.Misja


Naszą misją jest przede wszystkim edukacja. Chcemy pokazać alternatywny świat naturalnego zdrowia i nieskażonej urody. Już czas wrócić do Natury, która po pierwsze nie szkodzi, po drugie przywraca każdemu człowiekowi utracone siły zdrowotne i naturalne piękno.

Współpracujemy z nowoczesnymi laboratoriami z całego świata, współpracują z nami wyjątkowi ludzie o otwartych umysłach, którzy są specjalistami bardzo wielu dziedzin - ziołolecznictwa, fizyki kwantowej, biologi, chemii oraz innych dziedzin nauki często nie uznawanych dzisiaj przez oficjalny świat naukowy.

Projekt BOTANIQUE ma charakter międzynarodowy. Jego celem jest zaproponowanie współczesnemu człowiekowi, żyjącemu w XXI wieku holistycznego podejścia do swojego życia oraz swoich najbliższych. Obszary na których chcemy się głownie skupić to : zdrowie i uroda - jednym słowem zdrowy styl życia.

W ramach projektu powstaną dedykowane innowacyjne linie ekologicznych kosmetyków, suplementów diety oraz inne produkty, które pomogą ludziom w ogólnym tego słowa znaczeniu. Ponadto pragniemy się dzielić szerokim zakresem informacji i wiedzy o aspektach zdrowia i urody w ramach bazy wiedzy zdrowotnej.

Projekt BOTANIQUE to miejsce, gdzie będzie można popatrzeć na otaczający nas świat z różnej perspektywy. Nie chcemy wskazywać jak żyć, natomiast chcemy dostarczać wysokiej jakości produkty oraz wiedzę, na podstawie której każdy człowiek może podejmować swoje autonomiczne decyzje, ponieważ głęboko wierzymy, że to jest najlepsze rozwiązanie - nikomu niczego nie narzucać. Każdy z Nas ponosi pełną odpowiedzialność za swoje życie i życie swoich bliskich.

Zapraszamy do lektury PORADNIKA ZDROWIA oraz do naszego SKLEPU.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych